Reference

Hlavní partneři portálu

OAVM

ZŠ J. Mareše ZŠ Vladivostocká 

Školy se zkušenostmi s naší diagnostikou

Jihomoravský kraj

  • Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
  • Střední odborná škola, Strážnice, Skácelova 890
  • Základní škola, Praktická škola a Dětský domov, Brno, Vídeňská 26/28
  • Základní škola, Jevišovice, okr. Znojmo, příspěvková organizace
  • Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště, Rajhrad, Masarykova 198
  • Základní škola, Blučina, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola Skalice nad Svitavou, příspěvková organizace
  • Střední odborná škola průmyslová Edvarda Beneše a Střední odborné učiliště,Břeclav, nábř.Komenského 1
  • Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Znojmo, Horní Česká 15
  • Základní škola a mateřská škola Lesná, příspěvková organizace
  • Základní škola Vrbice, okres Břeclav, příspěvková organizace
  • Základní škola, Vacenovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Boskovice, Štefánikova 2
  • Základní škola a mateřská škola Drnholec, okres Břeclav, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Břeclav, Kupkova 1020/1
  • ZŠ JANA NOHÁČE, Břeclav
  • Základní škola a mateřská škola Moutnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  • Gymnázium Boskovice, Palackého náměstí 1
  • Základní škola a Mateřská škola DR. Joklíka, příspěvková organizace města Kyjova
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Klobouky u Brna
  • Základní škola , Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Břeclav, Kpt. Nálepky 7
  • Základní škola Dolní Dunajovice, okres Břeclav
  • Základní škola a Mateřská škola Žabčice, okres Brno - venkov
  • Základní škola a Mateřská škola Uherčice
  • Základní škola Vlasatice, okres Břeclav
  • Základní škola, Blansko, Nad Čertovkou 17
  • Základní škola a Mateřská škola Křetín, okres Blansko, příspěvková organizace
  • Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
  • Základní škola Brno, Vejrostova 1
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště stavební, Brno-Bosonohy, Pražská 38b
  • Základní škola Blansko, Salmova 17
  • Masarykova základní škola Vracov
  • Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Střední průmyslová škola stavební, Brno, Kudelova 8
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Břeclav, Komenského 60/2
  • Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba
  • Gymnázium, Bučovice, Součkova 500
  • Obchodní akademie, Břeclav, Smetanovo nábřeží 17
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště - Masarykova škola práce, Letovice, Tyršova 500
  • Základní škola v Lubnici
  • EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
  • Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
  • Základní škola T. G. Masaryka Hrušovany u Brna, okr. Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace
  • Základní škola, Brno, Sekaninova 1
  • Základní škola Ořechov,okres Brno - venkov
  • Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9
  • Střední škola uměleckoprůmyslová a technická, Velké Opatovice
  • Základní škola Letonice, okres Vyškov,příspěvková organizace
  • Mateřská škola a Základní škola pro tělesně postižené, Brno, Kociánka 6
  • Základní škola, Želetice, okres Znojmo, příspěvková organizace
  • Základní škola, Lipůvka 283
  • Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o., Brno-Jundrov
  • Základní škola a Mateřská škola Telnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola Jaroslava Dobrovolského, Lužice, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Kostelec, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Kyjov - Bohuslavice, příspěvková organizace města Kyjova
  • MATEŘSKÁ ŠKOLA, Břeclav, Břetislavova 578/6
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a elektrotechnické, Brno, Trnkova 113
  • Biskupské gymnázium Letovice
  • Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno,nám. Míru 3,příspěvková organizace
  • Základní škola, Boskovice, Nám.9.května
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště André Citroëna,Boskovice, nám. 9. května 2a
  • Základní škola Dubňany, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Horácké náměstí 13
  • Základní škola Pohořelice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín
  • Masarykova základní škola, Lanžhot
  • Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • "Základní škola Velké Bílovice,okres Břeclav,příspěvková organizace"
  • Základní škola Bzenec
  • Základní škola Újezd, příspěvková organizace města Kyjova
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Břeclav, Na Valtické 661/31
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hustopeče, Masarykovo nám. 1
  • I. Německé zemské gymnasium, základní škola a mateřská škola, o. p. s., Brno
  • Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3
  • Základní škola Vnorovy, okres Hodonín , příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek
  • Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
  • Základní škola, Otnice
  • Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37
  • Střední odborné učiliště nábytkářské, Rousínov, Tyršova 16
  • Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola T.G. Masaryka, Čejkovice
  • Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace
  • Základní škola Zaječí,okres Břeclav
  • Obchodní akademie, Znojmo, Přemyslovců 4
  • Základní škola a Mateřská škola Rakvice se sídlem Rakvice, Horní 566
  • Základní škola a mateřská škola Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola, Boskovice, Hybešova 53
  • Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Křivánkovo nám.11
  • Základní škola, Brno, Pavlovská 16
  • Základní škola Brno, Janouškova 2
  • Masarykova základní škola Velká nad Veličkou, příspěvková organizace
  • Základní škola Modřice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Křenovice
  • Základní škola Brno, Blažkova 9
  • Mateřská škola a Základní škola, Veselí nad Moravou, Kollárova 1045
  • Základní škola, Brno, Štolcova 16
  • Střední škola pro knihkupce a nakladatelské pracovníky, o.p.s., Brno
  • Integrovaná střední škola, Sokolnice 496
  • Základní škola Hrušky,příspěvková organizace
  • Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Břeclav, Herbenova 4
  • Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Kněždub, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola, Brno, Staňkova 14
  • Základní škola při fakultní nemocnici, Brno, Černopolní 9
  • Mateřská škola a Základní škola Heršpice, okres Vyškov, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola, Javorník, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola, Tvarožná Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Dražovice, okres Vyškov, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Laštůvkova 77
  • Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o., Břeclav
  • Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Moravskoslezský kraj

  • Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu, Krnov, příspěvková organizace
  • Základní škola Cihelní 6, Bruntál
  • Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace
  • IUVENTAS - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.
  • Střední odborná škola waldorfská, Ostrava, příspěvková organizace
  • Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace
  • Střední odborná škola ochrany osob a majetku s.r.o., Karviná
  • Střední odborná škola ochrany osob a majetku Ostrava s.r.o.
  • Základní škola Příbor, Jičínská 486
  • Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice, příspěvková organizace
  • Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace
  • Střední škola hotelnictví a gastronomie, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
  • Základní škola, Karviná-Hranice, Slovenská
  • Střední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka, příspěvková organizace
  • Základní škola Vrbno pod Pradědem, okres Bruntál, příspěvková organizace
  • Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace
  • Základní škola Český Těšín Slezská 1740 okres Karviná
  • Základní škola, Třinec, Slezská 773, příspěvková organizace
  • Základní škola Havířov-Šumbark M.Pujmanové 17/1151 okres Karviná
  • Střední průmyslová škola, Bruntál, příspěvková organizace
  • Střední škola, Šenov u Nového Jičína, příspěvková organizace
  • Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace
  • Základní škola Raškovice
  • Základní škola a Mateřská škola Štramberk
  • Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola Oldřišov, okres Opava, příspěvková organizace
  • Střední zahradnická škola, Ostrava, příspěvková organizace
  • Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, příspěvková organizace
  • Základní škola Bartošovice okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  • Základní škola Vítkov, Komenského 754, okres Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace
  • Základní škola, Ostrava - Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace
  • Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál příspěvková organizace
  • Základní škola Osoblaha, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Baška, příspěvková organizace
  • Jubilejní Masarykova základní škola, Sedliště
  • Základní škola a Mateřská škola Ostravice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Skřipov, okres Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  • Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník 120, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Velké Heraltice, příspěvková organizace
  • Gymnázium a Střední odborná škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
  • Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace
  • Gymnázium, Havířov - Podlesí, příspěvková organizace
  • Základní škola waldorfská Ostrava, příspěvková organizace
  • Základní škola, Ostrava - Mariánské Hory, Karasova 6, příspěvková organizace
  • Obchodní akademie, Frýdek-Místek, Palackého 123, příspěvková organizace
  • Základní škola Havířov - Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace
  • AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství, Ostrava
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace
  • Základní škola Hlučín-Rovniny, okres Opava
  • Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, příspěvková organizace, Krnov
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava-Dubina, V. Košaře 6, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6B, příspěvková organizace
  • Základní škola Ostrava-Výškovice, Srbská 2, příspěvková organizace
  • Střední škola zemědělská a lesnická, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  • Základní škola Ostrava-Dubina, Františka Formana 45, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov, příspěvková organizace
  • Základní škola Jindřichov, okres Bruntál
  • Střední škola, Opava, Husova 6, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace
  • Základní škola Dolní Benešov, příspěvková organizace
  • Základní škola Havířov-Město Žákovská 1/1006 okres Karviná
  • Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hošťálkovice, Výhledy 210, příspěvková organizace
  • Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, příspěvková organizace
  • Střední škola řemesel, Bruntál, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Opava, U hřiště 1242/4
  • Základní škola a Mateřská škola Horní Benešov, okres Bruntál, příspěvková organizace
  • Základní škola Heleny Salichové Ostrava - Polanka nad Odrou, Heleny Salichové 816, příspěvková organizace
  • Základní škola Kapitána Jasioka Havířov-Prostřední Suchá Kpt. Jasioka 57 okres Karviná
  • Základní škola generála Heliodora Píky a Mateřská škola Štítina, okres Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola Velké Hoštice, okres Opava, příspěvková organizace
  • Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Havířov - Životice Zelená, příspěvková organizace
  • Základní škola Těrlicko - Horní Těrlicko 419, okres Karviná, příspěvková organizace
  • Střední škola technických oborů, Havířov - Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace
  • Základní škola na náměstí TGM, Vratimov
  • Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace
  • Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace
  • Základní škola, Karviná, U Studny 2290
  • Střední škola oděvní a obchodně podnikatelská, Frýdek - Místek, příspěvková organizace
  • Základní škola Šenov, Radniční náměstí 1040
  • VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA A GYMNÁZIUM, Ostrava
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Mjr. Nováka 34, příspěvková organizace
  • Střední škola odborná a speciální, Klimkovice, příspěvková organizace
  • Základní škola Vítkov, Opavská 22, okres Opava, příspěvková organizace
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště podnikání a služeb, Jablunkov, Školní 416, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Dvorce, okres Bruntál, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace
  • Střední škola informačních technologií, s.r.o., Frýdek-Místek
  • Základní škola Starý Jičín, příspěvková organizace
  • Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o.
  • Základní škola pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami s.r.o., Ostrava
  • Základní škola Mokré Lazce, okres Opava, příspěvková organizace
  • Soukromé šestileté gymnázium v Ostravě, s.r.o.
  • Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace

Ústecký kraj

  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA S ROZŠÍŘENÝM VYUČOVÁNÍM CIZÍCH JAZYKŮ A STÁTNÍ JAZYKOVÁ ŠKOLA, Teplice
  • Základní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Třebívlice
  • Speciální základní škola a Praktická škola, Trmice, Fügnerova 22, příspěvková organizace
  • Základní škola praktická, Roudnice nad Labem, Jungmannova 667, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Velemín, okres Litoměřice
  • Základní škola a mateřská škola Petrohrad, okres Louny, příspěvková organizace Speciální základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA ÚŠTĚK
  • Základní škola praktická, Ústí nad Labem, Karla IV. 34, příspěvková organizace Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace
  • Základní škola Ústí nad Labem, Neštěmická 787/38, příspěvková organizace
  • Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
  • Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace
  • Základní škola Polepy, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  • Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454, příspěvková organizace
  • Základní škola Braňany, okr. Most, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Euroškola Litvínov střední odborná škola s.r.o.
  • Střední škola gastronomie a služeb, Most, Jana Palacha 711, příspěvková organizace.
  • Gymnázium dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5, příspěvková organizace
  • Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborná škola EKONOM, o.p.s., Litoměřice, Palackého 730/1
  • Střední odborná škola služeb a Střední odborné učiliště, Kadaň, 5.května, příspěvková organizace
  • Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace
  • Základní škola ul. Školní, Louny
  • Základní škola Liběšice, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  • GYMNÁZIUM JOSEFA JUNGMANNA LITOMĚŘICE
  • Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s., Roudnice nad Labem
  • Základní škola Čížkovice, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  • Střední škola obchodu a služeb s.r.o., Ústí nad Labem
  • Stření odborná škola Libochovice, Nám.5.května 10
  • Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, o.p.s., Litoměřice
  • Zvláštní škola Podbořany
  • Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o.
  • Střední škola stavební, Louny, Postoloprtská 2636, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Podsedice, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  • Základní škola T.G.Masaryka, Krabčice, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  • MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Litoměřice
  • 3. Základní škola, Jirkov
  • Střední škola technická, Ústí nad Labem, U Panského dvora 1006, příspěvková organizace
  • Základní škola Lenešice, okres Louny, příspěvková organizace
  • Základní škola, Ročov 121
  • Základní a mateřská škola, Staňkovice
  • Základní škola, Most, Albrechtická 414, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Dolní Habartice
  • Základní škola a Mateřská škola Petrovice okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Ústí nad Labem, Jitřní 277
  • Základní škola Staré Křečany, okres Děčín, příspěvková organizace
  • Základní škola Zeměchy, okres Louny, příspěvková organizace
  • Základní škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  • Obchodní akademie, Střední odborná škola gastronomie a Střední odborné učiliště, Chomutov, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA OSEK
  • Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193, příspěvková organizace
  • Gymnázium Děčín, příspěvková organizace
  • Základní škola,Klášterec nad Ohří,Školní 519, okres Chomutov
  • 1. základní škola Jirkov
  • Střední škola, Trmice, příspěvková organizace
  • Biskuské gymnázium Krupka 1 - Bohosudov
  • Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové školy, Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo náměstí 688/11, příspěvková organizace
  • Základní škola v Žatci Petra Bezruče
  • Základní škola, Klášterec nad Ohří, Petlérská 447, okres Chomutov
  • Základní škola, Teplice, Na Stínadlech 2396
  • Gymnázium Kadaň

Olomoucký kraj

  • Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace
  • Základní škola Česká Ves
  • Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20
  • Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24
  • Základní škola Hustopeče nad bečvou
  • Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 2115/3
  • Odborné učiliště a Praktická škola, Lipová-lázně 458
  • Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice
  • Základní škola a mateřská škola Kostelec na Hané, okres Prostějov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Tovačov
  • Základní škola Velký Týnec
  • Základní škola a Mateřská škola Hanušovice, okres Šumperk
  • Základní škola a Mateřská škola Velký Újezd, okres Olomouc - příspěvková organizace
  • Základní škola Vidnava, okres Jeseník - příspěvková organizace
  • Střední zemědělská škola, Přerov, Osmek 47
  • Základní škola a Mateřská škola Troubky
  • Střední škola zemědělská, Olomouc, U Hradiska 4
  • Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 68/9
  • Cyrilometodějské gymnázium v Prostějově
  • Střední odborné učiliště stavební Prostějov, Fanderlíkova 25
  • Základní škola Postřelmov, okres Šumperk, příspěvková organizace
  • Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o., Olomouc
  • Střední škola, Olomouc - Svatý Kopeček, B.Dvorského 17
  • Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace
  • Základní škola Brodek u Prostějova Hostinská činnost
  • Základní škola Troubelice, okres Olomouc, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Lipová, okres Prostějov, příspěvková organizace
  • Základní škola Hrubčice, příspěvková organizace
  • Základní škola Bystročice, okres Olomouc
  • Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33, příspěvková organizace
  • DĚTSKÝ DOMOV, Plumlov
  • Základní škola Jeseník, příspěvková organizace
  • Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Bratrská 1114
  • Střední odborné učiliště Litovel
  • Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 950/1
  • Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14
  • Hotelová škola Vincenze Priessnitze, Jeseník, Dukelská 680
  • Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Uničov
  • Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou
  • Základní škola - Želátovská, Přerov
  • Základní škola Zábřeh
  • Obchodní akademie,Šumperk, Hlavní třída 31
  • Gymnázium, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 62, příspěvková organizace
  • Základní škola Uničov, Haškova 211
  • Obchodní akademie, Mohelnice, Olomoucká 82
  • SOUKROMÁ STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA JESENÍK s.r.o.
  • Soukromé gymnázium Olomouc Na Vlčinci čp. 154, s.r.o.
  • Základní škola a mateřská škola Lobodice, příspěvková organizace
  • Základní škola Jeseník, Fučíkova 312
  • Gymnázium, Hranice, Zborovská 293

Hlavní město Praha

  • Základní škola, Praha 10, Vladivostocká 6/1035
  • Střední škola elektrotechniky a strojírenství, Praha, Jesenická 3067/1
  • Základní škola Praha-Radotín, Loučanská 1112/3
  • Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.
  • Euroškola KP s.r.o.
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA JESENIOVA, Praha
  • Gymnázium profesora Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36
  • Základní škola Jana Wericha, Praha - Řepy, Španielova 19/1111, příspěvková organizace
  • Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA MARJÁNKA, Praha
  • Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA PETŘINY-SEVER
  • Obchodní akademie, Praha 6, Krupkovo náměstí 4
  • Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3, Vlkova 31/800
  • Základní škola, Praha 13, Janského 2189
  • Základní škola, Praha 6 - Bubeneč, náměstí Svobody 2
  • Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 6
  • Tyršova základní škola Praha 5 - Jinonice, U Tyršovy školy 1, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola náměstí Interbrigády, Praha 6, Antonína Čermáka 6
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA PETŘINY-JIH
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA NORBERTOV, Praha
  • Osmileté gymnázium Buďánka, o.p.s., Praha
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha - Čakovice
  • Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o., Praha
  • Základní škola Praha 5 - Smíchov, Grafická 13, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA MENDÍKŮ, Praha
  • Střední odborná škola informatiky a podnikání s.r.o., Praha
  • Základní škola a mateřská škola,Praha 8,Lyčkovo náměstí 6
  • Střední škola pohostinství a stravování s.r.o., Praha
  • Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek, Sušická 29, Praha 6
  • Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o., Praha
  • Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Chlupova 1800
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA STOLÍNSKÁ, Praha
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, PRAHA, KVĚTNOVÉHO VÍTĚZSTVÍ 1554
  • Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní, Praha 7, Jablonského 3
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA V PRAZE 7 KORUNOVAČNÍ
  • Střední škola hotelnictví a gastronomie Hotelu International, s.r.o., Praha
  • Střední odborné učiliště potravinářské, Praha 4 - Písnice, Libušská 320/111
  • Základní škola Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav, Hauptova 591
  • Střední odborná škola logistických služeb,Praha 9, Učňovská 1/100
  • Základní škola Praha 9-Černý Most, Vybíralova 964, příspěvková organizace
  • Základní škola Zárubova v Praze 12
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA ŽERNOSECKÁ, Praha
  • Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
  • Střední škola dostihového sportu a jezdectví, Praha
  • Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha, Ladislava Coňka 40/3
  • Dívčí katolická střední škola, Praha
  • Smíchovská střední průmyslová škola, Praha 5, Preslova 25
  • Obchodní akademie, Praha 1, Dušní 7

Zlínský kraj

  • Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí
  • Zvláštní škola Otrokovice
  • Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín
  • Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
  • Střední škola oděvní a služeb Vizovice
  • Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
  • Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
  • Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350, příspěvková organizace
  • Základní škola Huslenky, okres Vsetín
  • Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167, okres Vsetín, příspěvková organizace
  • Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace
  • Speciální školy, Uherské Hradiště, Palackého náměstí 238
  • Základní škola a Mateřská škola Tečovice, příspěvková organizace
  • Základní škola Trnava
  • Základní škola Lidečko, okres Vsetín
  • Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace
  • Základní škola Emila Zátopka Zlín, Štefánikova 2701, příspěvková organizace
  • Odborné učiliště a Praktická škola Zlín-Klečůvka
  • Základní škola a Mateřská škola Všemina, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola Střelná, okres Vsetín
  • Základní škola Loučka
  • Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
  • Střední průmyslová škola Zlín
  • Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhošťem
  • Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, příspěvková organizace
  • Základní škola,Uherský Brod,Na Výsluní 2047,okres Uherské Hradiště
  • Základní škola Zašová
  • Základní škola Zlín, Kvítková 4338, příspěvková organizace
  • Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, Příspěvková organizace
  • Střední odborná škola technická Uherské Hradiště
  • Základní škola J. A. Komenského, Nivnice
  • Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace
  • Základní škola, Hošťálková
  • Střední škola obchodu a gastronomie Koryčany
  • Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA VLČNOV, příspěvková organizace
  • GYMNÁZIUM Uherské Hradiště
  • Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace
  • Střední odborná škola, Holešov
  • Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod
  • Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
  • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín
  • Základní škola a Mateřská škola Lukov, příspěvková organizace
  • Základní škola T.G.Masaryka, Uherské Hradiště-Mařatice, 1.máje 55, příspěvková organizace
  • Základní škola Zlín - Želechovice, 4.května 336 příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště-Jarošov, Pivovarská 200, příspěvková organizace
  • Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace
  • Střední odborné učiliště nábytkářské Koryna, s.r.o., Koryčany
  • Základní škola Slavičín - Malé Pole, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Mysločovice, příspěvková organizace
  • Základní škola, Valašská Bystřice
  • Katolická základní škola v Uherském Brodě
  • Střední odborné učiliště Uherský Brod
  • Základní škola Ludslavice, okres Kroměříž, č.p. 90, 76901 Holešov
  • Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž
  • Střední odborná škola Uherský Brod
  • Střední odborná škola Otrokovice
  • Základní škola a Mateřská škola Valašské Meziříčí, Poličná 276, okres Vsetín, příspěvková organizace
  • Základní škola Kelč
  • Základní škola Velké Karlovice
  • Základní škola, Jablůnka

Jihočeský kraj

  • Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466
  • Základní škola Jindřichův Hradec II.,Janderova 160, příspěvková organizace
  • Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280
  • Střední odborná škola a střední odborné učiliště HEUREKA s.r.o., Tábor
  • Euroškola Strakonice střední odborná škola s.r.o.
  • Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice
  • KONZERVATOŘ, České Budějovice
  • Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T.G.Masaryka 788
  • Základní škola a Mateřská škola Nadějkov, okres Tábor
  • Základní škola a mateřská škola Novosedly nad Nežárkou
  • Základní škola Linecká ulice, Č. Krumlov
  • STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA STAVEBNÍ, České Budějovice
  • Gymnázium Český Krumlov
  • Základní škola, Prachatice, Zlatá stezka 387
  • Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek, Karla Čapka 402
  • Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka, Rudolfovská 143, České Budějovice
  • Gymnázium Písek
  • Integrovaná střední škola stavební, České Budějovice, Nerudova 59
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Trhové Sviny, Školní 709
  • Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Kněžskodvorská 33/A
  • Gymnázium Písek
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště,Jindřichův Hradec,Jáchymova 478
  • Základní škola Třeboň, Na Sadech 375
  • Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670
  • Gymnázium olympijských nadějí, Č. Budějovice, Kubatova 1
  • Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137
  • Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice, Štítného 3
  • Gymnázium Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Husova 333
  • Základní škola Třeboň, Sokolská 296
  • Základní škola a Mateřská škola Stráž nad Nežárkou
  • Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 342
  • Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200
  • Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151
  • Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732
  • Základní škola Jindřichův Hradec II, Jarošovská 746 příspěvková organizce
  • Obchodní akademie, Třeboň, Táboritská 688
  • Střední průmyslová škola keramická, Bechyně, Písecká 203
  • Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň
  • Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola, Praktická škola, Školní jídelna, Školní družina, Skolní klub a Přípravný stupeň základní školy speciální, Písek, Šobrova 111
  • Základní škola Sezimovo Ústí, Švehlova 111, okres Tábor

Středočeský kraj

  • Základní škola Bedřicha Hrozného, Lysá nad Labem
  • Střední odborné učiliště potravinářské, Jílové u Prahy, Šenflukova 220
  • Základní škola Kladno, Brjanská 3078
  • Základní škola praktická, Základní škola speciální a Mateřská škola speciální Kadno, Pařížská 2199
  • Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1
  • Waldorfská škola Příbram - Základní škola, Gymnázium a Střední odborné učiliště Příbram, Hornická 327
  • Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35.
  • Masarykova základní škola, Dymokury
  • Základní škola, Neratovice, Byškovická 85
  • Soukromá obchodní akademie, o.p.s., Neratovice
  • Základní škola ,Vlašim, Vorlina 1500, okres Benešov,příspěvková organizace
  • Základní škola, Moravský Beroun, Opavská 128
  • Masarykova základní škola Brodce
  • Základní škola Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. č. 198, okres Mělník, příspěvková organizace
  • Základní škola Libice nad Cidlinou provoz.tělových.zaříz.
  • Základní škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Školní 291
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, U Hvězdy 2279
  • Soukromá vyšší odborná škola územně-správní a střední hotelová škola s.r.o., Kladno
  • Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103
  • Základní škola Libčice nad Vltavou, okres Praha-západ
  • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kladno, Havířská 1141
  • Základní škola, Mnichovo Hradiště, Švermova 380
  • 1. základní škola, Kolín II, Bezručova 980
  • Základní škola a Mateřská škola Jílové u Prahy, Pod školkou 493, okres Praha - západ
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA VŠENORY
  • Základní škola, Buštěhrad
  • Základní škola Tuřany,okres Kladno
  • Základní škola praktická a Základní škola speciální Mělník Jaroslava Seiferta 179 Základní škola Kmetiněves, okres Kladno, Kmetiněves 77, 273 22 Hospozín
  • Základní škola Libiš ,okres Mělník
  • Základní škola, Davle
  • Základní škola Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 1029, okres Mělník, příspěvková organizace
  • Základní škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ, příspěvková organizace
  • Základní škola, Příbram VIII, Školní 75
  • Základní škola, Příbram VII, Bratří Čapků 279
  • Základní škola Průhonice
  • Základní škola T. G. Masaryka Komárov
  • Jungmannova základní škola Beroun
  • Obchodní akademie Dr.Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200
  • Základní škola a Mateřská škola Jesenice
  • I. základní škola Říčany, Masarykovo nám. 71, okres Praha-východ
  • Základní škola Žebrák
  • Základní škola a Mateřská škola Lochovice, okres Beroun příspěvková organizace

Královéhradecký kraj

  • Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140
  • Základní škola, Nové Město nad Metují, Rašínova 313
  • Střední odborná škola ochrany osob a majetku Malé Svatoňovice s.r.o.
  • Základní škola Solnice, okres Rychnov nad Kněžnou
  • Střední odborné učiliště Toužim
  • Základní škola, Jičín, Husova 170
  • Střední průmyslová škola kamenická a sochařská, Hořice, Husova 675
  • Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Úprkova 1
  • Základní škola Nová Paka, Komenského 555
  • Základní škola praktická Žlutice příspěvková organizace
  • Dětský diagnostický ústav a Středisko výchovné péče pro děti a mládež, Hradec Králové
  • Gymnázium, Dobruška, Pulická 779
  • Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové, Velká 3
  • Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522
  • Základní škola a Mateřská škola Doudleby nad Orlicí
  • Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o., Jičín
  • SPOLEČNOST PŘÁTEL ZÁKLADNÍ SOUKROMÉ ŠKOLY v Rychnově n.Kn.
  • Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
  • DĚTSKÝ VÝCHOVNÝ ÚSTAV, Kostelec nad Orlicí
  • Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36
  • Základní škola, Žacléř, okres Trutnov
  • Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou,
  • Střední škola aplikované kybernetiky s.r.o., Hradec Králové
  • Základní škola, ul.R.Frimla, Trutnov
  • Základní škola a mateřská škola, Svoboda nad Úpou, okres Trutnov
  • Střední odborné učiliště obchodu a řemesel, Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1501
  • Dětský domov, základní škola, školní družina a školní jídelna, Kostelec nad Orlicí, Pelclova 279
  • Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324
  • Vyšší odborná škola technicko-ekonomická a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou
  • Základní škola a mateřská škola Olešnice v Orlických horách
  • Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596
  • Střední lesnická škola Žlutice
  • Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Nové Město nad Metují, Komenského 15
  • Základní škola, Náchod, Drtinovo náměstí 121

Plzeňský kraj

  • Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370
  • Střední průmyslová škola, Tachov, Světce
  • Základní škola a mateřská škola Meclov, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Zavlekov, příspěvková organizace
  • Gymnázium, Blovice
  • Základní škola, Plzeň, Heyrovského 23
  • Základní škola Chodov, okres Domažlice - příspěvková organizace
  • Základní škola Sušice, Lerchova ulice
  • Základní škola a Mateřská škola Volduchy, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Kolinec, příspěvková organizace
  • Základní škola Přeštice, okres Plzeň-jih
  • Základní škola Bělá nad Radbuzou, okres Domažlice, příspěvková organizace
  • Základní škola Starý Plzenec, Sedlec 81, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace Základní škola Koloveč, okres Domažlice, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Mochtín, okres Klatovy, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Milavče, okres Domažlice, příspěvková organizace
  • Základní škola Blovice, okres Plzeň-jih
  • Základní škola Hostouň, okres Domažlice, příspěvková organizace
  • Základní škola Hradec u Stoda, okres Plzeň-jih
  • Střední odborná škola ochrany osob a majetku Plzeň s.r.o.
  • Základní škola Starý Plzenec, okres Plzeň-jih
  • Střední zdravotnická škola, Klatovy
  • Střední odborná škola Stříbro
  • Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Dolní Lukavice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace
  • Základní škola Nepomuk, okres Plzeň-jih
  • Základní škola, Kamenný Újezd 67
  • Základní škola a mateřská škola Chanovice, příspěvková organizace
  • Zvláštní škola Kralovice, okres Plzeň-sever
  • Gymnázium Františka Křižíka, s.r.o., Plzeň
  • Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185
  • Základní škola Kaznějov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  • 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Halže, příspěvková organizace
  • Základní škola Kařez, okres Rokycany
  • Integrovaná škola základní a mateřská, Trnová
  • Základní škola a Mateřská škola Čachrov, okres Klatovy, příspěvková organizace
  • Základní škola, Tachov, Petra Jilemnického 1995
  • 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace
  • Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Vrhaveč, příspěvková organizace
  • Dětský domov, Staňkov
  • Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Plzeň, Mohylová 90
  • Odborné učiliště a Praktická škola, Plzeň, Vejprnická 56
  • Základní škola a mateřská škola generála Pattona Dýšina, příspěvková organizace
  • Střední škola, Oselce 1
  • Základní škola Kralovice
  • Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace
  • Sportovní gymnázium, Plzeň, Táborská 28
  • Základní škola a odborná škola, Zbůch, V Sídlišti 349
  • Základní škola Manětín, příspěvková organizace
  • Základní škola Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace
  • Masarykova základní škola s mateřskou školou, Žihle
  • Základní škola a mateřská škola Kozolupy, okres Plzeň - sever
  • Základní škola a Mateřská škola Bezvěrov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  • Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  • Základní škola Česká Kubice, okr. Domažlice, příspěvková organizace

Vysočina

  • Základní škola, Jihlava, Seifertova 1426/5
  • Gymnázium Havlíčkův Brod
  • Základní škola Třebíč,ul.Kpt.Jaroše 836
  • Základní škola, Speciálně pedagogické centrum a Školní družina, U Trojice 2104, Havlíčkův Brod
  • Základní škola a mateřská škola Božejov
  • Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 6
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA T. G. MASARYKA V TŘEBÍČI
  • Základní škola T.G.Masaryka, Jihlava
  • Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543
  • Základní škola a mateřská škola Košetice
  • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Jihlava
  • Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem
  • Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240
  • Základní škola a mateřská škola Třebíč, Na Kopcích 342
  • Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace
  • Základní škola Pelhřimov, Komenského 1326
  • Základní škola Velká Bíteš,okres Žďár nad Sázavou
  • ZŠ TGM, Moravské Budějovice
  • Základní škola Velké Meziříčí, Oslavická 1800/20
  • Základní škola Telč, Hradecká 234, příspěvková organizace
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť
  • Základní škola Jihlava,Kollárova 30
  • Základní škola v Jemnici, příspěvková organizace
  • Hotelová škola Světlá a Obchodní akademie Velké Meziříčí
  • Střední škola řemesel a služeb Velké Meziříčí
  • Základní škola Telč, Masarykova 141, příspěvková organizace
  • Základní škola Nad plovárnou, Jihlava
  • Střední škola automobilní Jihlava
  • Střední škola stavební Třebíč
  • Základní škola Křižanov,okres Žďár nad Sázavou
  • Základní škola Třešť
  • Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory, příspěvková organizace
  • Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
  • Základní škola a mateřská škola Lukov, příspěvková organizace
  • Základní škola Třebíč, Cyrilomětodějská 22
  • Základní škola Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44/12
  • Střední průmyslová škola Třebíč
  • Střední škola řemesel Třebíč
  • ZŠ HROTOVICE
  • Základní škola Třebíč, 9.května 3
  • Základní škola a Mateřská škola Hodice, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Opatov, okres Třebíč, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Předín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Třebelovice, okres Třebíč, příspěvková organizace
  • Základní škola Oslavice, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Jakubov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Lipník, okres Třebíč, příspěvková organizace
  • Základní škola a Praktická škola Chotěboř
  • Základní škola a Mateřská škola Větrný Jeníkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Myslibořice
  • Základní škola Želiv, okres Pelhřimov

Karlovarský kraj

  • Základní škola a mateřská škola Bečov nad Teplou, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace
  • Odborné učiliště Horní Slavkov
  • Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace
  • Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
  • Základní škola Marie Curie-Sklodowské, Jáchymov, okres Karlovy Vary
  • Střední odborná škola logistická a střední odborné učiliště Dalovice
  • Základní škola Rovná, okres Sokolov
  • Základní škola praktická Teplá, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Libá, okres Cheb, příspěvková organizace
  • Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary
  • Gymnázium Ostrov
  • Dětský domov a mateřská škola Horní Slavkov
  • Střední pedagogická škola, Gymnázium a Vyšší odborná škola, Karlovy Vary, Lidická 40
  • Gymnázium a Střední odborná škola, Aš, Hlavní 106
  • Gymnázium a obchodní akademie Chodov
  • Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary
  • Obchodní akademie, vyšší odborná škola cestovního ruchu a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary
  • Gymnázium Cheb
  • Gymnázium Sokolov
  • Integrovaná střední škola Cheb
  • První české gymnázium v Karlových Varech
  • Soukromá obchodní akademie Sokolov, s.r.o.
  • Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb

Liberecký kraj

  • Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 1, příspěvková organizace
  • Základní škola Ivana Olbrachta,Semily
  • Základní škola, Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace
  • Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace
  • Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace
  • Základní škola, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace
  • Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
  • Základní škola, Liberec, Vrchlického 262/17, příspěvková organizace
  • Základní škola, Liberec, ul. 5. května 64/49, příspěvková organizace
  • Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra,Semily,Jizerská 564
  • Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace
  • Gymnázium Ivana Olbrachta, Semily, Nad Špejcharem 574,příspěvková organizace
  • Základní škola Vysoké na Jizerou,okres Semily
  • Podještědské gymnázium, s.r.o., Liberec
  • Základní škola praktická, Liberec, Gollova 394/4, příspěvková organizace
  • Základní škola praktická a základní škola speciální Semily
  • Základní škola a mateřská škola Žandov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
  • Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa v.o.s.
  • Základní škola a mateřská škola Tomáše Ježka Ralsko-Kuřívody- příspěvková organizace
  • Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace
  • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace
  • Základní škola Nový Bor, náměstí Míru 128, okres Česká Lípa,příspěvková organizace

Pardubický kraj

  • Základní škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy
  • Základní škola Žichlínek 65, okres Ústí nad Orlicí
  • Základní škola a mateřská škola Damníkov
  • Základní škola praktická Choceň
  • Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332
  • Základní škola Králíky, Moravská 647, okres Ústí nad Orlicí
  • Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T.G.Masaryka 106
  • Základní škola praktická a mateřská škola speciální Pardubice, A. Krause 2344-5
  • Základní škola Hlinsko, Ležáků 1449
  • Základní škola, Hlinsko, Resslova 603
  • Vyšší odborná škola a Střední odborná škola technická, Litomyšl, T. G. Masaryka 659
  • Základní škola Jindřicha Pravečka Výprachtice
  • Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403
  • Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
  • Střední zahranická škola Litomyšl
  • Speciální základní škola Polička
  • Speciální základní škola Ústí nad Orlicí
  • Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola Litomyšl, Komenského nám. 22
  • Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
  • Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Svitavy, T. G. Masaryka 20